Wege-Agroturystyka w Puszczy Białowieskiej

I to w jakim stylu! Założony dwa lata temu całkowicie wegetariański Dom na Wschodzie już zdążył podbić serca roślinożerców z całego kraju. Agroturystyka położona jest z daleka od dróg, pól uprawnych i miasta, w otulinie przepięknej Puszczy Białowieskiej z całą esencją pobliskich lasów- sąsiadami w postaci żubrów, łosi, wilków, sarn i wielu innych dzikich zwierząt.

Gospodarze, Asia i Marek, prowadzą ośrodek w zgodzie z naturą, przydomowy ogródek i własna pasieka zaopatruje ich w najlepszej jakości ekologiczne produkty, z których powstaje między innymi zielone pesto z czosnku niedźwiedziego.

Miejsce ma również autorski klub małych przyrodników. Wasze pociechy będą miały okazję wyruszyć w Puszczę Białowieską śladem dzikich zwierząt i fascynującej przyrody, podczas gdy gospodarze opowiedzą im o zwyczajach zwierząt i tajemnicach świata natury.

Dziko żyjące majestatyczne żubry i łosie można tu podpatrywać przez cały rok, zaciekawione same podchodzą pod płot domu. Najłatwiej jednak jest je dostrzec zimą.

Zdecydowanie jest to polska eko-turystyka w najlepszym wydaniu.

Turyści z całego świata przyjeżdżają podziwiać polskie żubry w Białowieży. A my je mamy tuż pod nosem, w Domu na Wchodzie.

 

Inne informacje:

  • Na miejscu można uprawiać narciarstwo biegowe

Ceny:

  • Pokój-110 zł od osoby ze śniadaniem i obiadokolacją
    Dzieci od 4 do 10 lat- 75 zł
    Dzieci do 3 lat- bezpłatnie
  • Zwierzęta- bezpłatnie

Rezerwacje: http://www.domnawschodzie.pl/

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *